Україна і світ

У Нігерії викрали декількох нафтовиків компанії Niger Delta Petroleum Resources

Джерело : www.112.ua

Нігерійські правоохоронці © EPA/UPG

Працівники нафтової компанії, громадянин Великої Британії і громадянин Канади, а також нігерієць були викрадені в Нігерії групою озброєних людей. Про це повідомив представник нігерійської поліції, пише видання Nation.

“Жертви, які були схоплені бойовиками на буровій установці в Огбелі, є співробітниками Niger Delta Petroleum Resources (NDPR), місцевого і незалежного оператора невеликих і середніх нафтових родовищ”, – йдеться у повідомленні.

Інцидент стався минулої суботи, 27 квітня, в штаті Ріверс на півдні країни. Близько 8 години ранку 27 квітня кілька бойовиків відвідали бурову установку, що належить NDPR, вчинили напад та викрали двох іноземців.

В даний час ведеться пошуково-рятувальна операція.

Це друге подібне викрадення за тиждень. Раніше повідомлялося, що в тому ж штаті були викрадені двоє співробітників нафтової компанії Shell Petroleum Development Company (SPDC). Крім того, нападники вбили і двох поліцейських, які їх супроводжували. Інцидент стався 25 квітня після повернення співробітників компанії з відрядження в сусідньому штаті Байєлса.

У 2018 році в Нігерії 111 школярок, зниклих після нападу бойовиків угрупування “Боко Харам” на державну школу, офіційно визнані викраденими. У тому ж році стало відомо, що понад 700 осіб, викрадених ісламістами “Боко Харам”, втекли з полону на північному сході країни. 

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

Джерело : www.112.ua
2019-04-29 06:00:00