Україна і світ

У Нідерландах відбудеться конференція щодо катастрофи MH17

Подія відбудеться 16 липня, організатором конференції є фонд “Авіакатастрофа”, який представляє велику кількість родичів жертв рейсу MH17

Джерело: 112.ua

У нідерландському місті Ньювегейн відбудеться міжнародна конференція “П’ять років після MH17”, присвячена річниці трагедії рейсу, впливу на родичів загиблих, політиці, а також наслідкам після трагедії і безпеці повітряного простору. Про це повідомляють організатори конференції.

Як повідомляється, подія відбудеться 16 липня, організатором конференції є фонд “Авіакатастрофа”, який представляє велику кількість родичів жертв рейсу MH17.

До участі в конференції запрошені генеральний прокурор Нідерландів Фред Вестербеке, голова кримінального відділення національної поліції Нідерландів Вільберт Поллісен і засновник міжнародної групи журналістів-розслідувачів Еліот Хіггінс.

Нагадаємо, Boeing-777 авіакомпанії Malaysia Airlines, що прямував рейсом МН17 Амстердам (Нідерланди) – Куала-Лумпур (Малайзія), було збито в небі над Донецькою областю 17 липня 2014 року. На його борту перебували 298 осіб, усі вони загинули.

Група JIT (Joint Investigation Team), до складу якої входять прокурори і представники інших правоохоронних органів України, Нідерландів, Бельгії, Австралії та Малайзії, а також представники Євроюсту, дійшла висновку, що авіалайнер рейсу МН17 збила ракета серії 9M38, яку було запущено із самохідної вогневої установки BUK-TELAR з сільськогосподарського поля в районі селища Первомайського. Цей район на той момент перебував під контролем проросійських сепаратистів.

Улітку 2018 року уряд Нідерландів зняв з України відповідальність за катастрофу MH17.

Прокуратура Нідерландів висуне звинувачення у справі про катастрофу Boeing-777 рейсу МН17 “Малайзійських авіаліній” на Донбасі в липні 2014 року щодо Ігоря Гіркіна (Стрєлкова), Сергія Дубинського, Олега Пулатова і Леоніда Харченка.

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

Джерело: www.112.ua

Close