Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

У Нідерландах затримали українського капітана парусника – всі подробиці

Берегова охорона Нідерландів затримала громадянина України – капітана яхти за підозрою в перевезенні морем нелегальних мігрантів з Албанії.

Посольство України в Нідерландах взаємодіє з нідерландськими правоохоронцями для з’ясування всіх обставин цієї справи. Наразі відомо, що 17 вересня берегова охорона Нідерландів затримала громадянина України – капітана парусного судна за підозрою в перевезенні по морю нелегальних мігрантів.

– Суд обрав українцеві запобіжний захід у вигляді утримання під вартою на два місяці, – сказав речник Міністерства закордонних справ України Олег Ніколенко.

За його словами, прикордонна поліція Нідерландів почала досудове розслідування.

– Посольство України в Нідерландах взаємодіє з нідерландськими правоохоронцями для з’ясування всіх обставин цієї справи, забезпечення дотримання процесуальних прав громадянина, – заявив він.

Раніше ЗМІ Нідерландів повідомляли, що прикордонна поліція перехопила вітрильну яхту, на борту якої перебували 11 мігрантів з Албанії. Також була інформація про двох українських капітанів.

Судно нібито затримали поблизу міста Оуддорпа в нідерландській провінції Зеландія. Воно прямувало до Великої Британії, куди намагаються потрапити більшість мігрантів. Українців, які керували яхтою, затримали за підозрою в контрабанді людей.

У місцевій поліції заявляли, що перевізники все частіше сталиобирати парусні кораблі для перевезення мігрантів.

Ця вітрильна яхта – не єдине судно з мігрантами, що останнім часом затримують біля берегів Нідерландів.Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-09-27 13:59:48

Магазин Автозапчастин м.Ніжин