Місто і регіон

У навчальних центрах триває підготовка оперативного резерву першої черги – ПравдаТУТ Ніжин

Добігають кінця збори резервістів першої черги, що розпочались із введенням воєнного стану.

Про це інформує Чернігівська ОДА.

“Метою підготовки резервістів є відновлення навичок військовозобов’язаних, а також навчання гостродефіцитним спеціальностям для забезпечення військ професійно підготовленим персоналом“, – зазначив вчора, 19 грудня під час брифінгу у 169 навчальному центрі начальник Управління підготовки персоналу Головного управління підготовки ЗСУ полковник Микола Губінь.

Раніше ми писали про: У військових комісаріатах триває призов резервістів на навчальні збори

Він повідомив, шо до восьми навчальних центрів ЗСУ направлено більше трьох тисяч військовозобов’язаних із усіх областей країни. Підготовку організовано за 42 військово-обліковими спеціальностями та більше ніж 120 різними спеціалізаціями (посадами).

З метою більш якісної підготовки резервістів начальником Генерального штабу – Головнокомандувачем Збройних Сил України прийнято рішення щодо проведення військового стажування на первинних командних посадах у навчальних центрах до 250 курсантів вищих військових навчальних закладів.

Читайте також: Більшість резервістів Чернігівщини готові прибути до частин

“Спілкування з військовослужбовцями засвідчило, що серед них немає байдужих і всі готові захищати Батьківщину. Зазначене навчання забезпечує підтримання раніше набутих навичок, що дає можливість виконати не тільки поставлене завдання, але й зберегти своє життя. Для цього у програмах підготовки введено такі предмети навчання як безпека бою та виживання”,– наголосив полковник Микола Губень

До речі, у кожній навчальній частині створено спеціалізовані смуги перешкод, на яких виконуються вправи із підвищеним фізичним та психологічним навантаженням, що враховують особливості ведення бойових дій для кожного виду (роду) військ.

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

Отримані резервістами навички є запорукою успішного виконання бойових завдань.


Джерело: nizhyn.pravdatut.ua
Close