Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин
Україна і світ

У нас пекло: в РФ лікарі масово хворіють на Covid -19, а пацієнтів везуть до МОЗ

Лікарі міста Курган (Росія) звернулися до президента країни через неконтрольовану ситуацію з коронавірусом у регіоні. Медики просили надіслати військових лікарів, поки люди не стали вмирати просто на вулиці.

Звернення підписали лікарі низки міських лікарень. У ньому йдеться, що місцева влада замовчує критичну ситуацію в регіоні та надає значно низжу статистику.

– Ми просимо не оцінювати ситуацію зі слів наших чиновників, а направити у регіон комісію, щоб її члени могли на власні очі переконатися, яке у нас твориться пекло з медичною допомогою населенню у період пандемії, – зазначили медики у своєму зверненні.

Головними проблемами в регіоні є нестача місць у лікарнях, а також високий рівень захворюваності серед медиків.

28 жовтня стало відомо, що курганським медикам таки направили військових лікарів на допомогу.

У російському місті Омськ машини швидкої привезли пацієнтів з коронавірусом до будівлі регіонального МОЗ через те, що в лікарнях немає місць. Після акції протесту медиків місця для хворих таки знайшли.

Авто швидкої допомоги спочатку привезло до будівлі МОЗ 70-річну пацієнтку з коронавірусом. У жінки на 81% уражені легені. Медикам довелося 10 годин возити містом пацієнтку, а потім вони вирушили до будівлі МОЗ.

– Ми не змогли домогтися відповіді більше ніде і вирішили запитати, може, нам тут підкажуть. Хвора на 100% потребує госпіталізації, везти додому я її не можу ні за людськими, ні за медичними показаннями, – заявила медик бригади швидкої допомоги.

Коронавірус у Росії

Згідно зі статистикою коронавірусу в РФ, станом на ранок 28 жовтня зареєстровано 16 202 нових випадки зараження. Загалом у країні 1 563 976 інфікованих.

За добу 346 пацієнтів померли. Загалом з початку пандемії померли 26 935 осіб.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2020-10-28 11:26:55