Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

У МОЗ назвали попередню причину смерті військовослужбовиці на Одещині

Міністерство охорони здоров’я назвало попередню причину смерті військовослужбовиці, яка напередодні отримала щеплення Covishield від коронавірусу. Офіційна версія з’явиться пізніше.

У МОЗ назвали попередню причину смерті військовослужбовиці на Одещині

Смерть військової в Одесі сталася внаслідок гострих розладів кровообігу. Окрім хронічних серцево-судинних захворювань, жінка мала інші супутні хвороби.

Найближчим часом військовослужбовиця мала їхати в ООС.

В неділю, 21 березня, жінка отримала щеплення від Covid-19. У МОЗ зауважили, що того ж дня з того ж флакону вакцини було щеплено ще 9 осіб.

– Протипоказань до введення вакцини, а саме алергії до будь-якого з компонентів препарату, в жінки не було. Несприятливих подій після імунізації в інших пацієнтів не зареєстровано, – йдеться у повідомленні.

Міністерство закликало не спекулювати і не вдаватися до передчасних висновків щодо причин смерті військовослужбовиці.

За даними Центру громадського здоров’я, серцево-судинні захворювання є головною причиною всіх смертей в Україні (67%). Кожні 10 хвилин в Україні одна людина помирає від інсульту.

Вакцинація у світі

Станом на 24 березня у світі введено вже майже 400 млн доз вакцини проти коронавірусу.

З початку вакцинації в Україні було щеплено вже 137 026 осіб.

Серед них зареєстровано 590 несприятливих подій після імунізації, лише три пацієнти деякий час перебували під наглядом лікарів. Наразі всі вони здорові.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-03-24 09:51:00