Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

У Москві зароджувався план геноциду українців: Терехов про перейменування вулиць у Харкові

Харківський міський голова Ігор Терехов викреслив міста РФ зі списку побратимів Харкова. Раніше це почесне звання мали Бєлгород, Нижній Новгород, Санкт-Петербург, Новосибірськ та Москва.

Терехов зазначає, що саме в Москві зароджувався план геноциду українського народу.

Харків змінить назву проспектів та районів, що носять ім’я столиці країни-агресора, а також позбудеться всіх назв топонімів, пов’язаних з Російською Федерацією – скверів, транспортних зупинок, вулиць.

Харківський міський голова каже, що тепер у місті вулиці, парки та сквери буть носити імена українських захисників.

Участь у перейменуванні зможуть взяти всі харків’яни, свої пропозиції необхідно буде внести у спеціальний розділ, який найближчим часом створять на сайті міської ради.

За словами Терехова, на першій сесії Харківської міської ради після перемоги, депутати проголосують за перейменування.

– Це моя позиція, позиція, яку я озвучив, і те, що стосується Московського проспекту, те, що стосується Московського району, ми обов’язково перейменуємо. Подивимося, які ще вулиці будемо перейменовувати.

Сьогодні наші героїчні війська ведуть бої, захищають місто Харків, захищають цілісність України, захищають нашу націю, честь, гідність. Війна, розв’язана РФ. Неправильно, що наші воїни бачать, що сьогодні у Харкові є Московський район чи проспект Московський, – каже Терехов.

Харківський голова каже, що сам ініціював перейменування вулиць, які хоч якось стосуються держави-агресора.

– Ми бачили всі ті злочини та геноцид проти українського народу, які розв’язала Росія, і звичайно, для харків’ян мати у місті Московський район – неправильно. Тому я ініціював це питання, зараз ми юридично правильно вибудовуємо цю систему, аби якнайшвидше покінчити з цим, – каже Терехов.

За словами Терехова, на сьогоднішній день процедура вже розпочата, тому в найкоротші строки перейменування буде юридично оформлено.

Раніше, на сайті міської ради Харкова був розділ з російськими містами-побратимами. Сьогодні, розділ прибрали. Терехов каже, що зробили це в перший день повномасштабної війни.

– Я це зробив тому, що сьогодні не вважаю побратимами ті російські міста, тим більше Москву, де зароджувався план геноциду проти України, українського народу, української нації. Слово побратим уособлює братерство і дружбу, а про яке братерство, про яку дружбу сьогодні може йти мова? Нас бомблять, вбивають мирне населення!, – наголошує міський голова.

Терехов додає, що про жодне братерство з Росією та її містами мови йти не може!

На запитання, хто буде придумувати нові назви для вулиць Харкова, Терехов зазначає, що це будуть усі жителі міста та небайдужі люди.

– Це будуть всі харків’яни, небайдужі люди і ми будемо на топонімічній комісії розглядати всі пропозиції, які надходитимуть. Я вважаю, це дуже важливо, щоб ми увіковічили пам’ять захисників нашої Батьківщини, захисників України, щоб майбутнє покоління завжди знало хто захищав, відстоював Україну, нашу гідність, честь та суверенітет України, – наголосив Терехов.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-04-28 13:59:09

Магазин Автозапчастин м.Ніжин