Україна і світ

У Москві на хабарі затримали українського мільйонера, – ЗМІ

У Москві на хабарі затримали українського мільйонера, – ЗМІ

Співробітники Слідчого комітету Російської Федерації затримали українського мільйонера Павла Климця. Його звинувачують в даванні хабара в особливо великому розмірі, однак кому і за що він намагався передати гроші – не повідомляється.

Про інцидент із затриманням українського мільйонера у Москві повідомило видання “КоммерсантЪ” з посиланням на власні джерела.

Точної дати затримання видання не повідомляє. Відомо, що 12 квітня суд відправив бізнесмена в СІЗО. Його адвокати оскаржили це рішення і апеляційний суд відправив справу на новий розгляд. Зараз Климець продовжує перебувати під вартою.

Міжнародний алкогольний холдинг OLYMP, який очолює Климець, неофіційно підтвердив газені “КоммерсантЪ” його арешт.

Зазначається, що арешт бізнесмена може бути пов’язаний з тим, що 40 відсотків його активів перебувають на окупованій території Донбасу, які він втратив з початком бойових дій у 2014 році.

Останнім часом Павлу Анатолійовичу неодноразово надходили пропозиції про те, щоб переписати або за дуже низькою ціною продати частину його бізнесу,
– повідомило джерело газети.

Хто такий Павло Климець?Це український політик і бізнесмен, він був депутатом Верховної Ради V і VI скликань (2006 – 2007, 2007 – 2012 років відповідно). Також він очолює алкогольну компанію OLYMP, яка виробляє горілку таких марок, як PRIME і IDEA, а також коньяк та вино.

У 2011-2015 роках Климець входив до сотні найбагатших людей України. За оцінкою Forbes Україна на 26 квітня, статки бізнесмена оцінюється в 34 мільйони доларів. За оцінкою Dragon Capital, за підсумками минулого року його статки склали всього 99 мільйонів доларів.

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

Джерело Телеканал новини «24»
27.04.2019

Close