Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

У МОН пояснили, на який термін випускатимуть студентів за кордон

Міністерство освіти та науки України незабаром може дозволити виїздити за кордон на один навчальний семестр в рамках академічної мобільності студентам, які не підлягають мобілізації через свій вік.

Про це заявив заступник міністра освіти Михайло Винницький в ефірі інформаційного телемарафону Єдині новини. За його словами, зараз розглядається певний механізм, щоб дозволити максимум односеместрову мобільність.

– Плануємо здійснити можливість студентам під час бакалаврату повчитися один семестр в одному з європейських університетів, – зазначив заступник міністра освіти.

Винницький поділився, що зараз існує багато можливостей від закордонних університетів-партнерів, які зацікавлені в навчанні українських студентів. За його словами, МОН напрацьовує схему, щоб уникнути зловживання.

Зараз дивляться

Він зазначив, що найближчим часом можна буде говорити про деякі зміни до постанов Кабінету міністрів і наказів Міністерства освіти.

Нещодавно президент України Володимир Зеленський доручив в рамках академічної мобільності полегшити виїзд за кордон студентів, які не підлягають мобілізації через вік. Представники держави вважають, що це дасть можливості для навчання та стажування.

Хочеш відпочити? Заходь на Факти.GAMES!

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2023-11-19 01:02:29