Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

У Михайло-Коцюбинській громаді мають намір відкрити ЦНАП

У Михайло-Коцюбинській громаді мають намір відкрити ЦНАП

Відкрити Центр надання адміністративних послуг (ЦНАП) мають у Михайло-Коцюбинській громаді, що поблизу Чернігова. До цього процесу долучається депутат Чернігівської обласної ради від партії «Наш край» Олександр Демиденко.

«Питання створення ЦНАПу в Михайло-Коцюбинській громаді обговорили вчора з першою заступницею голови Чернігівської облдержадміністрації Оленою Бойко», – повідомив він. До кінця цього року в Михайло-Коцюбинській громаді планують підготувати до роботи ЦНАП. Для цього в частині адміністративної будівлі, що перебуває в комунальній власності селищної ради, запроєктували капітальний ремонт і модернізацію приміщення.

У Михайло-Коцюбинській громаді мають намір відкрити ЦНАП

За словами Олександра Демиденка, Михайло-Коцюбинська територіальна громада потребує державної підтримки для відкриття власного ЦНАПу. «Разом із пані Оленою відвідали приміщення, де планується після ремонту відкрити сучасний адмінцентр. Розташоване воно на першому поверсі, аби зробити ЦНАП доступним і зручним для всіх категорій місцевих жителів», – зазначив депутат облради.

Він переконаний, що ЦНАП – важлива установа для кожної громади, оскільки вона забезпечує надання значної кількості адміністративних послуг безпосередньо в громаді, без необхідності звернення до будь-яких організацій та установ.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

06.05.2021
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова