Місто і регіон

У місті підбили підсумки масового прибирання – ПравдаТУТ Ніжин

Наприкінці квітня завершився місячник із благоустрою міста. Ніжинці, працівники підприємств та установ міста, комунальники приводили свій ареал існування до ладу.

Люди вигрібали листя, збирали сміття, саджали та білили дерева.

Зі звіту начальника Управління ЖКГ та Б Анатолія Кушніренка очевидно, що містяни потрудились на славу.

Із метою покращення екологічних умов, естетичного вигляду та санітарного очищення в Ніжині провели Всеукраїнську акцію з благоустрою “Зробимо країну чистою”. Із 26 березня й до 26 квітня тривало масове прибирання міста.

За цей час комунальники вивезли 1081 тонну сміття. Серед такої гори непотребу було 150 тонн гілля.  На міський полігон вивезено 931 тонну сміття.

Висадили за цей час 650 штук саджанців дерев.

Стягли докупи та прибрали більше 600 тонн змету під бордюрами (пісок від посипання доріг і бруд, який змивався дощами з доріг міста).

Прибрано 430 прибудинкових територій, упорядковані парки, 9 скверів, 34 майданчики, 5 спортивних майданчиків. Із кладовищ вивезено 200 тонн сміття. Завезено на цвинтарі 279 кубометрів піску і приблизно стільки ж ґрунту. Проведено косметичний ремонт 15 братських могил та одного меморіального комплексу.

За місяць прибрали 80 тисяч квадратних метрів тротуарів, 120 зупинок, очищені від сміття береги річки Остер, прибрано 30,5 тисяч квадратних метрів газонів.

Комунальники відремонтували МАФи: лавки, поручні, урни, огорожі і т.д., пофарбували елементи благоустрою.

Виконали подекуди й ремонт вуличного освітлення – змінили 209 ламп і  48 ліхтарів.

Також підрізали  більше 1000 штук дерев, викорчовували 80 пнів і зрізали 80 аварійних дерев.

До масового прибирання долучились і жителі Кунашівського старостинського округу.

Заступник міського голови Григорій Олійник зауважив, що дуже багато сімття вивезли на сміттєзвалища. “Контейнерні майданчики мешканцями перетворюються на стихійні сміттєзвалища. Найближим часом розмістять таблички з правилами біля контейнерів. На жаль, люди вважають, що в контейнери можна нести все з подвір’я, що їм непотрібно, а не те, що передбачено правилами про побутові відходи. Тому така ситуація значно спотворює зовнішній вигляд і санітарний стан. Треба проводити роз’яснення серед населення і встановлювати жорсткі правила. Це наша з Вами спільна справа.

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

Люди нарікають, що заборонили спалювати сміття і рослинність, і Ви бачите, що останнім часом все ж таки менше палять сухостій на території міста. Але залишається момент, який не враховується в тарифах, підприємство розглядає можливість зміни тарифу на період масового прибирання, залучить  профільний інститут до обрахування норм накопичення”.


Джерело: nizhyn.pravdatut.ua
Close