Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

У місті на Чернігівщині створюють одразу 4 міні-сквери

У місті на Чернігівщині створюють одразу 4 міні-сквери

4 зони відпочинку паралельно облаштовують у Прилуках. Про це з посиланням на сюжет телекомпанії "Прилуки" повідомляє портал Priluki.city.

Зокрема нині завершують роботи біля скверу Вічної Слави: вимощують тротуарну плитку, встановлюють освітлення, планують супутню паркову інфраструктуру. Загалом облаштування міні-скверів зачепило 4 мікрорайони Прилук (військове містечко №12, Рокитний, Цетральний та Мятно-дослідної станції). 

"На сьогодні завершені роботи по вул. Київській, в районі школи №2, поблизу Сквера Вічної Слави: влаштована там тротуарна плитка, встановлені лави для відпочинку, встановлена підсвітка. У військовому містечку №12 влаштована зона відпочинку: прокладена тротуарна плитка і на наступному тижні будем встановлювати зовнішнє освітлення та встановлювати лави. Те ж саме стосується мікрорайону Рокитний: на сьогодні влаштовано 320 кв. м тротуарних доріжок і плануємо облаштувати зовнішнє освітлення та встановити лави для відпочинку", – зазначив начальник ЖКГ Прилуцької міської ради Олег Созінов.

Іще дві зони відпочинку облаштують у мікрорайоні Мятно-дослідної станції, по вул. Козачій та у Центральному, по вул. Вокзальній. Наразі там триває вимощення тротуарної плитки – понад 700 кв. м на двох.

Нагадаємо, влада міста планує цього року облаштувати сім таких зон відпочинку. 

Фото – ілюстративне.

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
13.09.2021

Залишити відповідь