Місто і регіон

У міськвиконкомі реорганізують 10 відділів

У міськвиконкомі реорганізують 10 відділів

Сьогодні, 22 травня, на черговій 55-й сесії Ніжинської міської ради розглянули і прийняли ряд проектів рішень, які стосуються реорганізації відділів у міськвиконкомі. Це:

– Про затвердження Положення про відділ адмінстаривно-дозвільних процедур виконавчого комітету Ніжинської міської ради Чернігівської області.

До складу даного відділу входять три сектори: сектор адміністративно-дозвільних процедур, сектор державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців  та сектор державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень.

Раніше було два окремих відділів: Відділ адміністративно-дозвільних процедур і Відділ державної реєстрації. 

– Про затвердження Положення про відділ з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення, оборонної та мобілізаційної роботи виконавчого комітету Ніжинської міської ради (10.04.2019) зі змінами (22.04.2019). 

На даний реорганізований відділ покладається управління міською ланкою територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту  населення і території, організація оборонної, мобілізаційної роботи з підприємствами, установами, організаціями міста та ведення секретного діловодства.

Раніше це були: Відділ з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення і Відділ з питань оборонної та мобілізаційної роботи.

– Про затвердження Положення про відділ економіки та інвестиційної діяльності виконавчого комітету Ніжинської міської ради Чернігівської області.

Даний відділ буде реалізовувати свої повноваження у сфері економічного розвитку та інвестиційної діяльності.

Раніше це були два окремі відділи: Відділ економіки і Відділ інвестиційної діяльності та розвитку інфраструктури.

– Про затвердження Положення про відділ з благоустрою, роботи з органами самоорганізації населення та взаємодії з правоохоронними органами виконавчого комітету Ніжинської міської ради Чернігівської області. 

Новоутворений відділ реалізуватиме повноваження виконавчого комітету Ніжинської міської ради у сфері благоустрою, санітарного стану територій населених пунктів Ніжинської міської об’єднаної територіальної громади, роботи з органами самоорганізації населення та взаємодії  з правоохоронними органами.

Раніше це були: Відділ з благоустрою і Відділ роботи з органами самоорганізації населення та взаємодії з правоохоронними органами.

Найбільше дискусій викликало прийняття саме цього рішення. Сперечались і через ефективність даного відділу, адже контроль за благоустроєм Ніжина бажає кращого.

Також дискусію викликало і питання, а хто ж увійде до цих відділів, чи будуть нові кадри і хто стане керівником. Дійшли консенсусу в тому, що оскільки відділи реформуються (а за цим слідує процес скорочення) колишні працівники матюь бути працевлаштовані. Якщо серед присутніх є особа, яка відповідає кваліфікаційним вимогам, то міський голова, як зазначив юрист, згідно Закону в праві одноосібно призначити начальника управління. 

Якщо ж такої кваліфікованої особи не знайдеться, можливо, буде оголошено конкурс на зайняття вакантної посади начальника відділу.

– Про затвердження Положення про віддділ містобудування та архітектури виконавчого комітету Ніжинської міської ради Чернігівської області.

Новоутворений відділ буде виконувати функції Відділу містобудування та архітектури і Відділу державного архітектурно-будівельного контролю виконавчого комітету Ніжинської міської ради Чернігівської області.

Як зазначається у всіх проектах рішень, така реорганізація забезпечить ефективне здійснення повноважень посадовими особами місцевого самоврядування, покладених на них завдань і обов'язків.

Також в цьому можна розгледіти певну економію коштів на утримання цих реорганізованих відділів.

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

Джерело: mynizhyn.com