Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

У міськраді показали проект реконструкції скверу Попудренка ВІДЕО

У міськраді показали проект реконструкції скверу Попудренка ВІДЕО

На сайті міськради оприлюднили проект реконструкції скверу Попудренка.

Проектні рішення передбачають перекриття руху автотранспорту по вулиці Магістратській (у частині, що межує зі сквером) для формування нової пішохідної алеї. Це об’єднає будівлі Чернігівської міської ради і Чернігівського обласного молодіжного центру (кінотеатру) зі сквером. У Чернігівському обласному молодіжному центрі планується створення вільного освітнього та просвітницького молодіжного простору, що дозволить самому скверу бути місцем «open-space» для молоді.

Зі сторони вулиці Кирпоноса, запроектовано автомобільну стоянку, що розрахована на 25 автомобілів. Крім того, для користувачів екологічного транспорту на території скверу передбачено розміщення велосипедних парковок.

Центральну алею скверу планується розширити та підкреслити групами струменів пішохідного фонтану, який буде представлено у вигляді лабіринту зі струменів води.

Передбачено облаштування газонів у формі витягнутих прямокутників. Горизонтальні лінії озеленення візуально продовжуються завдяки застосуванню у покритті доріжок граніту відмінного за розміром від іншого покриття.

Проектом запропоновано оновлення зовнішнього вигляду монументу братської могили 24-х радянських воїнів: облицювання пам’ятки металевими панелями з перфорованими іменами загиблих воїнів. У вечірній час передбачається підсвічування перфорованих написів. Напроти будівлі Чернігівської обласної державної адміністрації відведено зону для розміщення монументу пам’яті загиблим Героям Небесної Сотні.

Планується висадка 128 дерев (граби, платани, сакури), а також майже 4000 декоративних кущів та багаторічних трав різних видів.

Покриття доріжок скверу планується виконати смугами граніту двох типів розмірів для підкреслення геометричного планування ділянки.

У міськраді показали проект реконструкції скверу Попудренка ВІДЕО

Чинним законодавством України передбачається проведення громадських обговорень щодо проєктів містобудівної документації, які заплановані до реалізації. Враховуючи те, що на даний час в Україні триває пандемія коронавірусу Covid-19, прийнято рішення провести голосування у режимі онлайн.

Будь-які зауваження та пропозиції просять надсилати поштою за адресою:14000, м Чернігів, вул. Реміснича, 19 або на e-mail [email protected] з позначкою «Сквер Попудренка, пропозиції та зауваження».

Термін розгляду пропозицій – до 01 травня 2021 року.

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
29.03.2021