Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

У міськраді Харкова пройшли обшуки: прокуратура назвала причину

Чиновників Харківської міськради підозрюють у причетності до злочинної схеми з постачання продуктів у дитсадки за завищеними цінами, державі завдано збитків на 5 млн грн. Правоохоронці провели декілька обшуків у приміщеннях мерії.

Слідчі з’ясували, що організував схему директор комунального підприємства, яке займається постачанням продуктів у дошкільні навчальні заклади, залучивши чиновників мерії та приватні фірми.

Під час аукціонів щодо постачання продуктів у дитсадки, які проводило управління освіти, директор цієї організації сприяв тому, аби переможцями визначали необхідні підприємства. З ними потім укладались відповідні договори.

Упродовж 2018-2020 років у дитсадки в різних районах Харкова постачались молоко, сир та масло за завищеними цінами. Загальна сума привласнених бюджетних коштів перевищила 5 млн грн.

У міськраді Харкова пройшли обшуки: прокуратура назвала причину / 3 фотографии

Під час обшуків у приміщеннях управлінь Харківської міськради, комунальної організації та підприємств, а також за місцем проживання фігурантів вилучено бухгалтерські документи та інші докази.

Джерело: Харківська обласна прокуратура

Фото: Харківська обласна прокуратура

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-07-12 16:28:44