Україна і світ

У Міністерстві з окупованим територіям України підрахували, яких збитків зазнала Росія в захоплених нею портах Чорного моря через санкції

Підприємство “Адміністрація морських портів Чорного моря” вперше за період з 2015 по 2018 роки стало неприбутковим: його витрати склали 1,1 млрд російських рублів, а доходи – 359,6 млн. рублів

Джерело: 112.ua

У Міністерстві з окупованим територіям України підрахували, яких збитків зазнала Росія в захоплених нею портах Чорного моря через санкції

Порти тимчасово окупованого Криму і Російської Федерації, які знаходяться в чорноморському басейні, в 2018 році понесли збитки на суму понад 760 млн. російських рублів. Про це стало відомо з повідомлення Міністерства з питань тимчасово окупованих територій України, розміщеного на сайті відомства.

“Аналіз наявної у розпорядженні МТОТ інформації свідчить про те, що в 2018 році доходи “Адміністрації морських портів Чорного моря” складають тільки 359,6 млн. рублів, проте витрати склали 1,1 млрд російських рублів”, – заявили у міністерстві.

Новини за темою: Зеленський щодо Донбасу та Криму: Неможливо втратити те, що і так наше по праву

Зазначається, що підприємство вперше за період з 2015 по 2018 роки стало неприбутковим, а його збитки в 2018 році склали більш ніж 760 млн рублів.

Новини за темою: Турчинов звільнив Куніцина з посади постійного представника президента в Криму за неналежне виконання службових обов'язків

Наголошується, що збитковість “Адміністрації морських портів Чорного моря” є одним з головних результатів комплексної скоординованої політики санкцій ЄС і США та України.

До складу “Адміністрації морських портів Чорного моря” входять не лише морські порти тимчасово окупованого Кримського півострова – Євпаторія, Керч, Севастополь, Феодосія, Ялта, але і порти Краснодарського краю – зокрема ті, що знаходяться в містах Новоросійськ, Сочі, Туапсе, Тамань, Геленджик і Анапа.

Нагадаємо, Указом Президента від 15.05.2017 № 133/2017 Україні були запроваджені санкції проти філій так званого “Державного унітарного підприємства Республіки Крим “Кримські морські порти”. Указом Президента від 19.03.2019 № 82/2019 була введена в дію низка санкцій проти російських юридичних і фізичних осіб, які були причетні до організації залізничних і автопассажирских перевезень через порти “Темрюк”, “Кавказ” і Керченську поромну переправу.

В 2018 році Україна заарештувала 15 іноземних суден за заходження в порти Криму.

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

Джерело: www.112.ua