Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

У Мені під потреби інфекційного відділення відвели терапію та хірургію

У Мені під потреби інфекційного відділення відвели терапію та хірургію

У Менській центральній районній лікарні через зростання кількості хворих на COVID-19 під інфекційне відділення відвели терапію та хірургію, повідомляють Сусіди.City.

Як сказав генеральний директор Менської центральної районної лікарні Григорій Разнован, наразі на стаціонарному лікуванні перебуває 39 хворих на пневмонію, спричинену коронавірусом.

Для створення належних умов лікування під потреби інфекційного відділення задіяний двоповерховий корпус лікарні, де раніше працювали терапевтичне та хірургічне відділення. Це дасть змогу при потребі підключити всі 11 кисневих концентраторів та мати відповідні умови для медичного персоналу.

За словами генерального директора, хворих із терапії перевtли до дитячого відділення, яке пристосоване для лікування і дорослих пацієнтів, і дітей. Хірургія «переїхала» до гінекологічного відділення, де є операційна на випадок термінових невідкладних операцій.

Серед основних проблем лікарні Григорій Разнован називає кадрову, адже є лише два лікарі-терапевти та один лікар-інфекціоніст, що працюють з хворими на COVID-19. У разі потреби є можливість залучити лікарів інших спеціалізацій, що можуть працювати з такими пацієнтами.

Читайте останні новини України та світу на каналі  в Telegram

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
18.11.2020