Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

У Мексиці виявили 600 мігрантів, які прямували до кордону зі США у двох трейлерах

Мексиканська влада повідомила, що в п’ятницю виявили близько 600 мігрантів, захованих у двох трейлерах, що подорожують штатом Веракрус, за даними Національного інституту міграції (INM) країни.

У заяві міграційного агентства йдеться, що вони виявили 145 жінок і 455 чоловіків у закритих вагонах, які прямували на північ до кордону зі США.

Близько 400 мігрантів прибули із сусідньої Гватемали, а інші – з Гондурасу, Нікарагуа, Домініканської Республіки та Бангладеш.
Загалом у профілях мігрантів представлено дванадцять країн, решта становлять Сальвадор, Куба, Венесуела, Еквадор, Гана, Індія та Камерун.

В INM заявили, що вони почали обробку людей і поінформують агентства захисту дітей у випадку неповнолітніх неповнолітніх та сімей, а потім вирішать, чи відправляти їх назад до своїх країн чи дати їм можливість залишитися в Мексиці через процедуру регуляризації.

У липні Служба митного та прикордонного контролю США затримала 212 672 особи, які намагалися перетнути кордон між

Мексикою та США – це найбільша кількість арештів на кордоні за два десятиліття.
У період з жовтня 2020 року до червня 2021 року на кордоні було затримано понад 1 мільйон мігрантів. Криза спонукала США запустити радіорекламу в Центральній Америці, щоб спробувати утримати людей від міграції.

У 2021 фінансовому році Прикордонний патруль США зареєстрував 557 смертей – це найвищий показник з моменту початку реєстрації та значне зростання порівняно з 254 випадками смерті у 2020 році.

Через спільний з Білоруссю кордон до Польщі знову намагалася прорватися група із близько ста мігрантів.

Як поінформували в Прикордонній службі Польщі, інцидент трапився напередодні, на ділянці кордону поблизу населеного пункту Черемха.

За даними прикордонників, мігранти були дуже агресивними, а до кордону їх доставили білоруські силовики.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-11-21 19:31:50

Магазин Автозапчастин м.Ніжин