Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

У медцентрах на КПВВ планують проводити безкоштовне тестування на Covid-19

Заступник міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Інна Голованчук повідомила про плани щодо проведення безкоштовного тестування на коронавірус безпосередньо в медичних пунктах сервісних центрів на КПВВ на лініях розмежування з тимчасово окупованими територіями.

 – Якщо говорити про послуги, які надаються та надаватимуться у медичному пункті сервісного центру, планується там проводити безкоштовне тестування на коронавірус. Також нагадаю, що один сервісний центр вже працює в місті Щастя. У грудні аналогічний центр буде відкритий на КПВВ в Новотроїцькому, а також модернізований на Чонгарі, – сказала Голованчук.

Також вона зазначила, що у 2021 році багатофункціональні сервісні центри з’являться на всіх КПВВ на лінії розмежування.

За її словами, ця процедура проходитиме відповідно до алгоритму дій, який буде напрацьований за наданими послугами в медичному кабінеті первинної ланки такого сервісного хаба. Тестування проводитиметься на в’їзді на підконтрольну територію України, якщо будуть продовжуватися карантинні обмеження.

Заступник міністра з питань реінтеграції наразі точне не сказала для кого ця послуга буде безкоштавна, для тих, хто має симптоми чи для усіх.

Інна Голованчук сподівається, що така послуга запрацює до кінця 2020 року.

Гуманітарні табори на КПВВ

На КПВВ з окупованим Кримом можуть розгорнути гуманітарні табори, якщо поширення Covid-19 загостриться і буде нестача ліків.

У Донецькій і Луганській областях такі табори розгорнуть, якщо ситуація із захворюваністю на Covid-19 буде критичною.

Читайте останні новини України та світу на каналі  в Telegram

Джерело ФАКТИ. ICTV
2020-11-25 10:47:59