Україна і світ

У Маріуполі щодня з’являються нові могили: Андрющенко про ситуацію з холерою

Будівельні матеріали м.Ніжин

У Маріуполі маріонеткова влада намагається запевнити місцевих жителів, що ситуація з ймовірною епідемією холери перебуває під контролем. Проте жодних офіційних даних про рівень та причини смертності на території міста немає.

Радник міського глави Маріуполя Петро Андрющенко наголосив, що окупанти таки визнали проблему з перепохованням загиблих мирних жителів, захоронених у дворах серед багатоповерхових будинків.

Фото: Петро Андрющенко

– Маріуполь. Холера. Головне. Окупаційна влада запевняє, що ситуація під контролем. Однак за цим стоїть лише те, що не робиться аж нічого. Жодних превентивних дій. Єдине, що окупанти таки визнали проблему з перепохованням загиблих, що захоронені по дворах багатоповерхівок, – наголосив радник мера Маріуполя.

Більшість перепоховань – у братській могилі в Мангуші. Через це “офіційна” процедура триває від восьми до 10 днів проходження по бюрократичних колах у так званій ДНР та місцевої похоронної служби. Водночас встановлення причин смерті не здійснюють, зазначив Андрющенко.

– Жодних офіційних даних про рівень та причини смертності у Маріуполі немає. Окупанти не мають ні обладнання, ні реактивів для проведення відповідних аналізів та тестів, – запевнив радник міського глави.

У Маріуполі збільшується кількість захоронень по дворах, а на імпровізованих кладовищах щодня з’являються нові могили. Причини смерті невідомі, але мають ненасильницький характер, додав Андрющенко.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-06-13 21:57:15

Магазин Автозапчастин м.Ніжин