Україна і світ

У Львові суд звільнив від покарання підлітків, які напали на табір ромів у 2018 році

Суд спочатку визнав старшокласників винними і засудив до 4,5 років в’язниці, однак звільнив від відбування покарання і призначив строк до 1,5 року умовно

Джерело: 112.ua

У Львові суд звільнив від покарання підлітків, які напали на табір ромів у 2018 році

Двоє старшокласників, які напали на табір ромів в околицях Львова в червні 2018 року, визнані винними в хуліганстві, але звільнені від покарання. Таке рішення ухвалив Пустомитівський райсуд Львівської області, повідомляє “Zaxid.Net”.

Новини за темою: Суд скасував підозру Мазуру у погромі табору ромів

“У серпні цього року суд завершив розгляд справи щодо 2 із 14 обвинувачених — Андрія І. та Юрія Р., які навчаються в 11 класі ліцею імені Івана Пулюя. Вони уклали угоду з прокурором про визнання провини”, – йдеться у повідомленні.

Суд визнав школярів винними і засудив до 4,5 років в’язниці, однак звільнив від відбуття покарання і призначив строк в 1,5 року умовно.

Новини за темою: Суд провів підготовче засідання у справі про напад на табір ромів у Львові

У ході слідства було встановлено, що один із старшокласників стояв “на шухері”, а інший почав руйнувати табір і виганяти ромів з місця, де вони перебували.

Суд також продовжує розглядати справу про решту 12 обвинувачених.

Слідство не вважає атаку на циганський табір злочином на ґрунті ненависті.

Нагадаємо, 23 червня 2018 року, в лісовому масиві на околиці Львова група осіб у масках напала на табір, в якому проживали громадяни ромської національності. В результаті інциденту 1 людина загинула, ще 4 травмовано. Всі нападники були неповнолітніми у віці від 16 до 17 років.

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

Джерело: www.112.ua