Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

У Львові помер очільник Будинку вчених Роман Славітич

У Львові помер очільнки Будинку вчених Роман Славітич. Його стало зле саме на роботі, проте медикам не вдалося врятувати чоловіка.

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

– Сьогодні зранку в приміщенні міської ради стало зле Роману Славітичу. За словами очевидиці, яка працює у міській раді, чоловік зайшов у кабінет. Вона помітила, що він має нездоровий вигляд і запропонувала склянку води. Він сів за стіл і знепритомнів, – заявили у міськраді.

Там додали, що їх співробітники одразу викликали швидку та розпочали серцево-легеневу реанімацію з застосуванням автоматичного зовнішнього дефібрилятора.

– Після прибуття на місце – медики оперативно продовжили проводити реанімаційні заходи. Вони протягом години боролися за життя, але, на жаль, врятувати не вдалось. Роману Славітичу було 75 років, – заявили у прес-службі Львівської міської ради.

Скандал у Будинку вчених у Львові

Напередодні у Будинку вчених Олександр Заліско влаштував там Голодну тусу з нагоди свого дня народження. Вечірка у стилі БДСМ проходила у День Голодомору.

Ця ситуація отримала величезний резонанс у країні, а великі рекламодавці одразу відвернулися від блогера.

Львівська міська рада ухвалила рішення щодо тимчасового призупинення роботи Будинку вчених через порушення карантинних заходів.

Організатору вечірки Мар’яні Заліско (сестра Олександра) загрожує штраф – до 34 тис. грн.

Зі свого боку директор Будинку вчених Роман Славітич раніше визнав, що здаючи приміщення в оренду, вони не врахували, що вечірка запланована на День пам’яті жертв Голодоморів.

– Тут ми допустили помилку, бо треба було вимагати сценарій. Але на нас починають ображатися у таких випадках, кажуть, що це цензура. Вони обманули, не сказали про те, що буде насправді. Організацією заходу займалася посередниця. Вона десь так то все обкрутила, хитрощами обійшла. Якби я бачив, що там робиться, викликав би поліцію і припинив би це, – зазначив Роман Славітич.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-12-03 12:10:15

Магазин Автозапчастин м.Ніжин