Україна і світ

У Львові нададуть допомогу дітям захисників України: як отримати

Будівельні матеріали м.Ніжин

У Львові діти захисників України можуть отримати одноразову матеріальну допомогу від 3 до 7 тис. грн.

Як отримати фінансову допомогу, дізнавалися Факти ICTV.

Хто зможе отримати допомогу

У пресслужбі міськради повідомили, що Львівський центр надання послуг учасникам бойових дій приймає документи для надання одноразової матеріальної допомоги на оздоровлення дітей учасників АТО/ООС, постраждалих учасників Революції Гідності та Героїв Небесної Сотні — мешканців Львівської міської територіальної громади.

Одноразову матеріальну допомогу надають дітям віком до 18 років у таких розмірах:

  • дітям осіб, які брали безпосередню участь в АТО/ООС та загинули (пропали безвісти), постраждалих учасників Революції Гідності та Героїв Небесної Сотні — 6 тис. грн на кожну дитину;
  • дітям з інвалідністю учасників АТО/ООС (зокрема бійців-добровольців, які визнані такими за процедурою, встановленою Львівською обласною радою), постраждалих учасників Революції Гідності — 7 тис. грн на кожну дитину;
  • дітям осіб з інвалідністю внаслідок війни з-поміж учасників АТО/ООС (зокрема бійців-добровольців, які визнані такими за процедурою, встановленою Львівською обласною радою), постраждалих учасників Революції Гідності, зокрема:
  1. осіб з інвалідністю внаслідок війни І−ІІ групи — 4 тис. грн на кожну дитину;
  2. осіб з інвалідністю внаслідок війни ІІІ групи — 3 тис. грн на кожну дитину.

Як отримати виплату

Для отримання одноразової матеріальної допомоги один з батьків дитини або опікун має подати заявку за встановленою формою до Львівського центру надання послуг учасникам бойових дій.

Заяви приймаються до 29 вересня за адресою вул. Пекарська, 41.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-05-26 21:19:02

Магазин Автозапчастин м.Ніжин