Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

У Львові лікують юнака з рідкісною стадією хвороби Лайма, через укус кліща вісім років тому

Львівська інфекційна лікарня надає медичну допомогу 18-річному юнакові у зв’язку з рідкісним ускладненням хвороби Лайма внаслідок укусу кліща вісім років рому.

Випадок у Карпатах

Батьки хлопця розповіли, що коли 10-річна дитина відпочивала у Карпатах, її вкусив кліщ. Через місяць на шкірі з’явилися червоні плями у вигляді еритематозного висипу, одного з симптомів хвороби Лайма.Проте тоді ніхто не звернувся до медиків і не лікував бореліоз, адже еритеми через деякий час зникли.

Наслідки бореліозу

Пізніше у хлопця з’явилися сильні болі у суглобах, і йому довелося звернутися по медичну допомогу. Лікар діагностував бореліоз, але через неналежне лікування захворювання прогресувало. Зараз окрім болю суглобів на шкірі виникли висипи, характерні для акродерматиту, третьої стадії хвороби Лайма.

Зараз дивляться

Після обстежень медики направили пацієнта до інфекційної лікарні Львова. Аналізи підтвердили бореліоз. Крім того, у хлопця виявлено міокардит, запалення серцевого м’яза, який також був спровокований недолікованим бореліозом.

Наразі юнак проходить 28-денне лікування специфічним антибіотиком. Інфекціоністи спостерігають, як організм відреагує на цей препарат та та сподіваються на позитивний результат.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2024-04-02 19:00:32