Україна і світ

У Львівській області через зміїні укуси за добу постраждало 4 людини

У ДСНС закликають бути максимально уважними під час мандрівок до лісу, головне – не панікувати та надягати щільне взуття

Джерело: 112.ua

У Львівській області через зміїні укуси за добу постраждало 4 людини

У Сколівському районі Львівської області за добу, 13 серпня, у Сколівскій центральній районній лікарні зафіксували 4 випадки укусу змії. Про це повідомляє прес-служба ДСНС.

Зазначається, що першою жертвою став чоловік 1961 року народження, житель с. Головецько Сколівського району, який отримав укус правого гомілково-ступневого суглобу.

Другою у лікарню поступила жінка 1963 року народження, жительку села Довжки того ж району,  в неї діагностували укус змії середнього пальця правої кисті рук.

Новини за темою: Не закрили вікно: Господарі пійманого в Києві двометрового пітона розповіли, як змія опинилася поза домом

Ще одна жінка 1975 року народження поступила до лікарні з укусом змії вказівного пальця правої кисті рук, наразі перебуває у стані середньої важкості.

Чоловік 1959 року народження родом із Славська поступив до лікарні з укусом змії правої гомілки ступні.

“Якщо випадково побачили плазуна поряд із собою – не панікуйте, не наближайтесь і не робіть різких рухів, а спокійно відійдіть. У плазунів поганий зір та слух, але своїм тілом вони дуже добре вловлюють коливання землі на відстані 10-15 метрів. Будьте уважні у місцях, де можна зустріти плазунів: висока трава, кущі, ліс. Вирушаючи у ліс краще взувати високе, щільне взуття, котре змія не прокусить”, – застерігають у ДСНС.

Новини за темою: Що робити коли вкусила змія, – поради від МОЗ

Джерело: www.112.ua