Україна і світ

У Луврі вандал забруднив тортом захисне скло Джоконди Леонардо да Вінчі

Будівельні матеріали м.Ніжин

У Парижі одному з найбільших музеїв світу вандал забруднив тортом захисне скло відомої картини Леонардо да Вінчі Джоконда, яка зберігається у Луврі. Іноземні ЗМІ повідомляють, що це зробив чоловік, переодягнений у літню жінку.

Він приїхав до музею на колясці, попрямував до роботи італійського художника, та почав розмазувати торт на захисному склі Мона Лізи. Після чого чоловік розкидав у залі троянди.

Правопорушника затримала поліція. Коли чоловіка виводили із музею, то він закликав людей “подумати про Землю”. Іноземні видання припустили, що він міг говорити про чергову “акцію на захист природи”.

У Луврі та місцевій поліції поки що не коментували цей інцидент. Один з очевидців опублікував допис у соцмережах, в якому розповів, що сталося на території музею.


Джоконда або Мона Ліза – це одна з найвідоміших у світі картин італійського художника Леонардо да Вінчі, яка неодноразово ставала об’єктом нападу вандалів. Картину вже обливали кислотою, у неї кидали каменем та пошкоджували барвистий шар, після чого картину вирішили закрити куленепробивним склом.

Потім захисне скло Джоконди намагались забризкати фарбою з балончика. А у 2009 році громадянка Росії запустила у картину чашку, пояснивши свій вчинок відмовою в отриманні громадянства Франції.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-05-30 22:43:55

Магазин Автозапчастин м.Ніжин