У Луцьку пошкоджено багатоповерхівку: п’ятеро поранених внаслідок нічної атаки рф

У ніч проти 6 червня Волинська область зазнала масованої атаки російськими ракетами та БПЛА, внаслідок чого у Луцьку зафіксовано влучання у багатоквартирний житловий будинок. Відомо про п’ятьох постраждалих, проте, на щастя, обійшлося без загиблих.
Про наслідки нічної ворожої атаки повідомив начальник Волинської обласної військової адміністрації Іван Рудницький.
«Важка ніч. Україна та наша область зокрема зазнала масованої атаки ракетами та БПЛА», — зазначив очільник ОВА.
Він висловив вдячність силам Протиповітряної оборони, які знищили багато ворожих цілей.
Водночас у Луцьку є влучання у багатоквартирний житловий будинок, який зазнав часткових руйнувань. Окрім цього, у багатьох сусідніх будівлях ударною хвилею повибивало вікна.
«Наразі маємо 5 постраждалих осіб. Людей евакуйовано, усім вже надається медична допомога. На щастя, загиблих немає», — повідомив Іван Рудницький.
На місці події працюють усі відповідні служби, які ліквідовують наслідки атаки та падіння уламків. Очікується, що більше інформації буде надано згодом.
Як повідомляла АрміяInform, у ніч проти 6 червня столиця зазнала чергової комбінованої ворожої атаки із застосуванням БПЛА та балістичних ракет, що призвела до значних руйнувань і жертв серед мирного населення. Внаслідок ударів загинули четверо людей, ще 20 отримали поранення, у двох районах міста спалахнули масштабні пожежі.
Джерело: Інформаційне агентство АрміяInform
2025-06-06 07:47:00