Місто і регіон

У Лосинівці відбувся конкурс талановитих і успішних дітей – ПравдаТУТ Ніжин

Сьогодні, 17 травня, в смт Лосинівка відбулось неймовірне свято, яке стало вже доброю традицією та проводиться вчетверте. На конкурсі талановитих школярів “Успішна дитина – майбутнє громади” відзначили кращих учнів навчальних закладів Лосинівської ОТГ.

Серед вагомих досягнень найталановитіших дітей є й перемоги в районних, обласних і всеукраїнських предметних олімпіадах, високі досягнення в написанні науково-дослідних робіт у Малій академії наук, спортивні та мистецькі відзнаки. Загалом Лосинівська ОТГ може похвалитись сорок одним кращим із кращих учнів.

Творчі колективи смт Лосинівка вітали переможців конкурсу й подарували для них пісенні та танцювальні номери.

Свято проходило в лосинівському Будинку культури. Нагороджували школярів Лосинівської, Сальнянської та Шатурської школи в трьох номінаціях: “Переможці олімпіад”, “Творчість” та “Спортивна слава”. Привітати та підтримати конкурсантів прийшли не тільки вчителі та директори шкіл, а й батьки учнів, бабусі, дідусі, та, навіть, крихітні братики та сестрички. Глядачів була повна зала.

Кращих учнів відзначили грошовими стипендіями, дипломами, грамотами та солодкими подарунками.

Для всебічного та творчого розвитку школярів голова ГО “Правозахист Плюс” Анатолій Гунько подарував Лосинівській школі п’ять сучасних і високотехнологічних комп’ютерів.

У Лосинівській школі вчиться 313 дітей. До цього на всіх у навчальному закладі було лише шість комп’ютерів. Директор школи радіє такому презенту, бо діти дуже люблять уроки інформатити й тепер вдасться цілком задовольнити їх цікавість та потреби.

Новенькі моноблоки підключать в кабінеті інформатики. Школа під’єднана до мережі Інтернет, тому нову техніку можна експлуатувати по повній.

Анатолій Гунько знає про проблеми сільських шкіл, тому й всіляко сприяє їх вирішенню. ” Вважаю, що на сьогодні найбільшою проблемою сільських шкіл, шкіл ОТГ, є те, що вони не забезпечені необхідним устаткуванням, сучасним обладнанням, яке є в містах. Сучасної техніки в таких школах мало.  Саме тому й вирішив подарувати комп’ютери. Раніше я вже дарував таку техніку Сальнянській і іншим школам”, – розповів Анатолій Григорович.

Анатолій Григорович ділився своїми враженнями від кількості талантів у Лосинівській ОТГ і говорив, що не очікував, що є аж стільки талановитих юних земляків. “Особисто мені доводиться часто спонукати моїх дітей, щоб вони розвивалися. Тому, я розумію як це важливо та важко”, – наголосив голова Громадської організації “Правозахист Плюс”.

Анатолій Григорович переконаний, що творчий та науковий розвиток дітей залежить і від батьків і від вчителів, і в цьому їхня величезна заслуга.

“Я навчався в Сальнянській школі. Улюбленими уроками в мене були математика й фізика. І фізкультура, само собою. Я дуже вдячний своїм вчителям за всі знання та навички, які вони в мені сформували. В часи мого навчання вчителі були вимогливішими, ніж зараз. У дечому вони були жорсткими, але це стимулювало до дисципліни. Як зараз пам’ятаю уроки нашої вчительки Надії Олексіївни Пономаренко. Її тоді боялись усі школярі. Але вона вміла дати мотивацію та бажання вчитись”, – поділився спогадами Анатолій Гунько.

Зі сцени слова вдячності учням говорила директор Лосинівської школи Валентина Гапоненко:”Я дуже пишаюсь, що наші діти стали кращими з кращих. Я вдячна їм за працю, за посмішки, за те, що завдяки ним ми щомиті відкриваємо в собі щось нове. Саме їх ми називаємо честю, гідністю та золотим фондом нашої громади”.

Щаслива дітвора з задоволенням приймала поздоровлення, щирі слова та гарячі оплески. Будемо сподіватись, що таке свято талантів стимулюватиме учнів і в подальшому, дорослому житті, ставити собі мету та завдання та всіма зусуллями досягати бажаного.

Фото фотохудожника Ігоря Волосянкіна


Джерело: nizhyn.pravdatut.ua