Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

У лісі біля Голубих озер жінка знайшла білого гриба-гіганта

У лісі біля Голубих озер жінка знайшла білого гриба-гіганта

Цього року завдяки рясним дощам грибів на Чернігівщині хоч відбавляй. І малих, і великих. Традиційно серед любителів тихого полювання найбільше цінуються білі.

Знайти такого гриба — це вже удача. А якщо він важить під 2 кілограми, то годі й казати. Саме на такого гіганта днями натрапила 32-річна Оксана Семеняко з Чернігова.

Білого велетня вона знайшла у лісі біля Голубих озер на Ріпкинщині.

«Туди по гриби я поїхала зі своїм чоловіком Сергієм і трьома нашими друзями. На місце ми прибули після обіду, а вже до п'ятої вечора назбирали чотири ящики і ще кілька кошиків грибів Лише ми на двох із чоловіком знайшли 248 боровиків! І друзі приблизно стільки ж. Тобто пів тисячі білих на компанію! А скільки вполювали красноголовців, обабків, польських і лисичок, уже й не рахували. Білого чудо-гриба я знайшла у траві біля поваленого дерева. Коли зрізала, то виявилося, що він молодий і зовсім не червивий. Дуже зраділа. Вдома зважили цього «малюка» – затягнув на 1 кілограм 900 грамів», – розповіла Оксана.

На питання, як розпорядилися трофеєм, жінка відповіла так:

«Підсмажили і з'їли того ж вечора Усією нашою дружною компанією А решту грибів ми з чоловіком майже всю ніч маринували. Стомилися більше, ніж коли збирали їх. Але таки справилися».

Джерело – газета «ГАРТ», Gorod.cn.ua

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
06.10.2021

Магазин Автозапчастин м.Ніжин

Залишити відповідь