Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

У лісгоспі на Чернігівщині незаконно вирубали 600 дерев

У лісгоспі на Чернігівщині незаконно вирубали 600 дерев

Під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури слідчим відділом УСБУ в Чернігівській області розслідується кримінальне провадження за фактами зловживання владою або службовим становищем, а також службової недбалості з боку службових осіб агролісогосподарського підприємства, розташованого на території Сновського району (ч. 2 ст. 364 , ч.1 , ч. 2 ст. 367 КК України).

Під час досудового розслідування встановлено, що протягом 2019-2020 років на території ділянок зазначеного підприємства було здійснено незаконну порубку різних порід дерев, чим спричинено матеріальну шкоду у розмірі понад 2,5 млн грн.

Наразі зібрано достатньо доказів для повідомлення службовим особам вказаного підприємства про вчинення ними злочину, передбаченого ч. 2. ст. 367 КК України.

Перші підозри вручено двом майстрам лісу, які внаслідок неналежного виконання своїх службових обов’язків допустили незаконну порубку понад 600 дерев, збитки від чого склали понад 1370 тисяч гривень.

На даний час вживаються заходи для вручення підозр іншим фігурантам справи, які допустили аналогічні протиправні діяння.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Пресслужба Чернігівської обласної прокуратури

06.03.2021
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова