Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

У лікарнях Чернігова збільшуєься кількість ліжок з підведеним киснем

У лікарнях Чернігова збільшуєься кількість ліжок з підведеним киснем

За попередній тиждень у міських лікарнях збільшилась кількість кисневих концентраторів: придбали 30 концентраторів та додатково підключили 26 стаціонарних точок.

Про це на розширеній нараді в міськраді 15 грудня повідомила заступниця начальника управління охорони здоров’я Чернігівської міської ради Ольга Малець.

За її словами, наразі забезпеченість міських лікарень кисневою підтримкою складає 52,2% від загальної кількості ліжок. Тобто тепер доступ до кисню одночасно можна забезпечити для 226 хворих. До цього було 150 таких ліжок.

Загалом у міських лікарнях є 84 стаціонарні точки (раніше було 58) та 142 точки, які йдуть через концентратори (раніше було 92).

Також Ольша Малець додала, що МОЗ України поставило завдання, щоб 80% ліжок у лікарнях були підключені до кисню. Це завдання у місті поступово вирішується: орієнтовно до 22 грудня очікується поставка ще 10 концентраторів.

Крім того, за кошти державної субвенції планується закупити кріоциліндри та кисневі станції. Наразі до лютого 2021 року вже розроблений поетапний графік щодо забезпечення підключення ліжок до кисню.

Фото — з мережі.

Читайте останні новини України та світу на каналі  в Telegram

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
15.12.2020