Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

У київських школах від батьків учнів вимагатимуть Covid-сертифікат на вході

У Києві встановили низку заборон, які діятимуть у закладах освіти та інклюзивно-ресурсних центрах із 1 вересня.

Про це повідомив перший заступник голови Київської міської державній адміністрації Микола Поворозник. Так, від батьків учнів вимагатимуть Covid-сертифікат або ПЛР-тест на вході школи.

Батькам заборонять відвідувати заклади освіти без наявності документа, що посвідчує отримання повного курсу вакцинації або негативного результату тестування на Сovid-19, що проведене не більше як за 72 години до відвідування закладу. Заборона діятиме у всіх зонах карантину.

Також у закладах дошкільної, загальної середньої, позашкільної, професійної (професійно-технічної), вищої освіти незалежно від форм власності, та інклюзивно-ресурсних центрах, заборонять:

  • проводити масові (освітні, наукові, тематичні та інші) заходи без одягнутих усіма учасниками засобів індивідуального захисту;
  • вхід групами та масове перебування в закладі батьків здобувачів освіти;

Ці обмеженні стосуються зеленої зони епідемічної небезпеки.

Крім того, у КМДА вказали список обмежень для закладів освіти, які діятимуть у жовтій, помаранчевій та червоній зоні карантину.

У жовтій та помаранчевій зоні заборонено: 

  • відвідувати заклади освіти здобувачами освіти та проведення в закладах освіти масових заходів за участю учнів у разі відсутності у більш як 20% персоналу закладу освіти документа, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації;
  • відвідувати заклади освіти учнями у разі, коли на самоізоляції через контакт із особою з Сovid-19 перебуває більше як 50% здобувачів освіти та персоналу закладу;
  • проводити у закладах освіти масових заходів за участю здобувачів освіти з більш ніж однієї групи (класу) та за присутності глядачів (відвідувачів);
  • відвідувати закладів особами, які не є учасниками освітнього процесу;
  • вхід групами та масово перебувати у закладі батьків здобувачів освіти;
  • індивідуальне відвідування закладів батьками без наявності документа, що посвідчує отримання повного курсу вакцинації або негативного результату тестування на Сovid-19, що проведене не більше як за 72 години до відвідування закладу.

А у червоній зоні заборонено відвідувати заклади незалежно від форм власності її здобувачами. Проте є винятки для здобувачів закладів дошкільної освіти, спеціальних закладів освіти, учнів 1-4 класів закладів загальної середньої освіти, здобувачів, які беруть участь в атестації, а також осіб, які беруть участь у заходах з оцінювання якості освіти за умови наявності більш як у 80% персоналу закладу документа, що посвідчує отримання повного курсу вакцинації.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-08-31 18:15:29