Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

У Києві відкрили першу офлайн-точку Diia.Space

В інноваційному парку UNIT.City відкрили першу офлайн-точку пілотного проекту Мінцифри Diia.Space.

Про це повідомляється на каналі Дії у Telegram.

Згідно з опублікованою інформацією, Diia.Space призначається для спілкування Дії з українцями, у тому числі з представниками IT та стартап-екосистеми.

– Міністерство цифрової трансформації працює вже понад 2 роки, і за цей час ми створили багато проектів. До них належать не лише додаток та портал Дія – тепер це вже ціла екосистема проектів, які допомагають уряду будувати цифрову державу, а громадянам швидко отримувати державні послуги, відкривати бізнес та отримувати онлайн-освіту, – зазначила заступник Міністра цифрової трансформації з євроінтеграції Валерія Іонан.

Вона пояснила, що при відвідуванні локації Diia.Space можна буде поставити питання про екосистему Дія та команда послів докладно розповість про кожен із проектів – таких, як Дія.Цифрова освіта, Дія.Бізнес, Дія City та інших.

Також там можна буде переглянути спеціальні матеріали та відео, які допоможуть краще зрозуміти, як використовувати державні цифрові інструменти для своїх щоденних справ та втілення бізнес-проектів.

Diia.Space є спільною інформаційною кампанією Мінцифри та програми USAID – Конкурентоспроможна економіка України – та використовується для просування продуктів експертів серед UNIT.City, відвідувачів-іноземців, а також інвесторів.

Офлайн-точка знаходиться за адресою: Київ, вул. Дорогожицька, 3, корпус В9. Працює у будні з 9.00 до 18.00.

Джерело: Дія, Мінцифри

Фото: Дія

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-11-18 16:27:49

Магазин Автозапчастин м.Ніжин