Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

У Києві створили комендатуру: хто її очолив

У Києві створили комендатуру. Відповідний наказ 30 березня підписав начальник Київської міської військової адміністрації, генерал-майор Микола Жернов.

Комендантом столиці призначено начальника Центрального управління Військової служби правопорядку у Києві та області, генерал-майора Віктора Плахтія.

Загалом до її складу включено сім осіб: комендант, його заступник, радник з юридичних питань, координатор з питань переміщення військових транспортних засобів, координатор з питань контролю за заходами запровадження комендантської години, встановлення спеціального режиму світломаскування та роботи блокпостів, координатор з питань взаємодії правоохоронних органів та координатор з питань розквартирування та взаємодії зі службами життєзабезпечення місцевих органів влади.

Згідно з положенням про комендатуру Києва, вона займатиметься організацією й забезпечення заходів під час запровадження комендантської години та встановлення режиму світломаскування, координацією дій виконавчої влади, військових і правоохоронців.

Територіально комендатура розміщена на проспекті Перемоги.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-03-31 18:24:26

Магазин Автозапчастин м.Ніжин