Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

У Києві школярі завершать навчальний рік у режимі онлайн – КМДА

У Києві школярі завершать цей навчальний рік в режимі дистанційного навчання. Водночас дитячі садочки столиці готують до роботи в умовах воєнного стану.

Про це розповів сьогодні на брифінгу перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

– Освітні послуги для школярів надаються дистанційно. Є відповідні нормативні документи Міністерства освіти і науки, які говорять про те, що ми цей навчальний рік закінчимо вже в режимі онлайн, – зазначив він.

Поворозник нагадав, що київська влада намагалася якомога швидше відновити дистанційне навчання для дітей, щоб вони могли і далі отримувати знання та відволіктися від війни.

Водночас поки що невідомо, чи буде поновлено навчання в школах з 1 вересня у звичному форматі.

– У мене на сьогодні немає відповіді, чи ми підемо з 1 вересня до школи чи ні. Ми до цього готуємося, але відповіді поки що немає: чи поведемо перші класи до школи в звичному режимі, – заявив Поворозник.

Він також поінформував, що зараз розглядається можливість відкриття в Києві частини дитсадків. За словами Поворозника, це питання зараз перебуває на рівні дискусій.

– Садочки в Києві готуються до відновлення роботи з урахуванням воєнного стану. Ми розглядаємо можливість відкривати чергові садочки по місту, щоб дати батькам можливість працювати. Але зауважу, що це питання поки що дискусійне, тому що потрібно відповідати всім правилам безпеки, збираючи дітей в одному місці, – наголосив він.

Як відомо, після початку повномасштабної війни в Україні у школах були оголошені канікули. З 28 березня в навчальних закладах Києва в ідновили дистанційне навчання. Воно проходить в онлайн-форматі.

Метою дистанційного навчання в школах та вишах столиці в умовах війни є як засвоєння знань, так і спілкування, психологічна підтримка, перемикання уваги дітей.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-05-05 16:46:02

Магазин Автозапчастин м.Ніжин