Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

У Києві повертають плату за проїзд у громадському транспорті – якою буде ціна


У Києві повертають плату за проїзд у громадському транспорті – якою буде ціна

За проїзд у громадському транспорті Києва потрібно буде платити. Однак ціна залишиться незмінною – 8 грн.

Про це повідомив мер Києва Віталій Кличко в ефірі загальнонаціонального телемарафону. Але точної дати, коли саме повернуть платний проїзд у Києві, він не назвав. Лише зауважив, що столиця вже переходить до платного проїзду.

Також Віталій Кличко додав, що влада Києва не може забороняти людям повертатися до столиці. Але якщо є можливість, то громадянам рекомендують залишатися у більш захищених містах, де немає ризику для життя.

– Повертатися можна. Але, на жаль, ми не можемо гарантувати безпеку станом на сьогодні, оскільки ймовірність завдання ракетних ударів по місту все ще залишається. Однак ми не будемо заперечувати, щоб люди поверталися до своїх домівок, – пояснив він.

Віталій Кличко попередив людей, які повертаються до Києва, що у місті діє низка обмежень. Зокрема, є комендантська година, за іншим розкладом працює громадськи транспорт. Крім того, у передмісті Києва заборонено відвідувати зелені зони, оскільки багато ділянок все ще заміновані.

Мер столиці заявив, що у Києві наразі перебуває близько 2,5 млн людей. До війни ця цифри становила 3,5 млн. Тобто майже дві третини людей вже повернулися. Ці дані вдалося отримати завдяки підрахункам з операторами мобільного звязку.


Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-05-10 14:35:02

Магазин Автозапчастин м.Ніжин