Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

У квітні нагородять лауреатів музичної премії Українська пісня року 2020

Національна музична премія Українська пісня року 2020, спільний проект Михайла Поплавського та Олега Винника, відбудеться 29 квітня.

Українська пісня року 2020

Генеральний продюсер — власник ТМ Українська пісня року Михайло Поплавський та співорганізатор проекту, співак Олег Винник анонсували церемонію нагородження музичної премії Українська пісня року 2020.

Гранд-шоу запланували на 29 квітня в Національному палаці Україна. На сцені відзначать топових артистів, поетів та композиторів українських шлягерів.

– У Національному палаці мистецтв Україна пройде церемонія нагородження найкращих виконавців країни, які представлять українські пісні в номінаціях Майбутнє української пісні, Гордість української пісні, Легенда української пісні тощо.

І в мене, і в Олега творчі здорові амбіції. Ми хочемо щоб Українська пісня року була, жила і процвітала, — заявив на презентації проекту Михайло Поплавський.

Лауреатами премії стануть виконавці різних жанрів, стилів та поколінь.

  • Українська пісня року 2020 відбудеться 29 квітня
  • Українська пісня року 2020 відбудеться 29 квітня
У квітні нагородять лауреатів музичної премії Українська пісня року 2020 / 2 фотографии

Номінантів обиратимуть серед легенд української музики. А також молодих зірок та тих, хто отримав мільйони переглядів на YouTube. Єдина і незмінна умова участі в премії — пісня повинна звучати українською.

– Ми найспівучіша нація в Європі. І що, ми не можемо заспівати так, щоб нас почули на весь світ? Можемо! Просто потрібно зупинитися і не гнатися за якимись захмарними хітовими ідеями, а просто робити своє.

У нас вже скільки ідей написано, озвучено та заспівано. У нас фольклорного матеріалу вистачить на весь світ. Навіть сказав би — на весь час існування земної кулі, — щиро заявив Олег Винник.

– Українська мова, українська пісня — вічні як небо і сонце. Вони повинні домінувати в теле- і радіо просторі України, — додає автор ідеї та меценат проекту Михайло Поплавський.

Минулорічна церемонія нагородження вразила глядачів своєю масштабністю та креативними постановками. Не менше фішок та цікавинок організатори обіцяють і цього року.

Акцент робитимуть на модерновості, технологічності та сучасній картинці, яка гармонійно поєднуватиметься зі змістом композицій.

Михайло Поплавський випустив новий кліп

Яскравий ремейк на свій хіт Приречений на любов презентував Михайло Поплавський в Київському університеті культури.

Модне відео створене з використанням 3D віртуальної реальності, LED cube, Unreal Engine – такі технології застосовують світові зірки – Мадонна, Кетті Пері. В Україні Михайло Поплавський у цьому – перший.

Фото: прес-служба Михайла ПоплавськогоДжерело ФАКТИ. ICTV
2021-03-10 14:43:08