Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

У Криму — ППО, на материку — склади: чергові ураження цілей в тилу окупантів

Ворожа РЛС за мить до ураження. Скрін з відео СБС ЗСУ

Радіолокаційна станція СТ-68 з радіопрозорим куполом була уражена у Феодосії, а зенітний ракетно-гарматний комплекс «Панцир-С1» у селі Новофедорівка.

Відео бойової роботи оприлюднив 29 травня командувач Сил безпілотних систем ЗСУ майор Роберт Бровді з позивним «Мадяр».

Обидві цілі на рахунку 1-го центру СБС.

«Не затишно в оперативній глибині ворогу. ЗРК та РЛС горять, фуро-логістика у квесті на виживання, сірниками граються біля цистерн з горючкою…» — прокоментував відео «Мадяр».

Також, за його даними, цієї ночі були уражені:
– залізничні цистерни з паливно-мастильними матеріалами у Макіївці на окупованій Донеччині (1-й центр СБС);
– ворожа логістика в окупованих частинах Донецької, Запорізької та Луганської областей (удари завдавали загін «13» 414-ї бригади безпілотних систем «Птахи Мадяра», 20-та бригада безпілотних систем «К-2», прикордонний підрозділ «Фенікс», 412-та бригада безпілотних систем Nemesis);
– склад МТЗ у Маріуполі на окупованій Донеччині (412-та бригада безпілотних систем Nemesis);
– склад боєприпасів у Рубіжному на окупованій Луганщині  (1-й центр СБС);
– мобільна вогнева група в селі Хрящувате на Луганщині (підрозділ «Фенікс»).

За словами «Мадяра», з початку травня уражено вже 28 систем ППО ворога.

Як повідомляла АрміяInform, на окупованих територіях були уражені три системи ППО та купа складів.

 

 

 

Джерело: Інформаційне агентство АрміяInform

Back to top button