Новини Чернігова

У Козельці зняли карантин по африканській чумі свиней

У Козельці зняли карантин по африканській чумі свиней

5 грудня на засіданні Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Козелецькій РДА було прийняте рішення про зняття карантину по африканській чумі свиней у Козельці.Про це Високому Валу повідомили у ГУ Держпродспоживслужби в Чернігівській області.

Оздоровчі заходи в даному населеному пункті та зонах захисту, контролю і нагляду були проведені згідно з Планом заходів щодо профілактики, недопущення поширення та ліквідації захворювання на АЧС у приватному господарстві у сел. Козелець, Козелецького району, Чернігівської області та діючої інструкції по АЧС.

Вказану територію оголошено благополучною щодо АЧС. Днями у приватних господарствах фахівці Держпродспоживслужби Козелецького району провели остаточну дезінфекцію.

На сьогоднішній день Чернігівська область благополучна щодо АЧС.

Проте фахівці Держпродспоживслужби закликають власників свиней і приватних господарств бути пильними та обережними, адже на АЧС нині неблагополучні сусідні з Чернігівською області.

Нагадаємо, що 20 жовтня, Державна надзвичайна протиепізоотична комісія (ДНПК) при Козелецькій РДА вирішила оголосити неблагополучною щодо АЧС (африканська чума свиней) територію сел. Козелець і встановити карантин по АЧС.Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
06.12.2018
ПОДІЛИТИСЬ НОВИНОЮ:
[easy-social-like facebook=”true” facebook_follow=”true” skin=”metro” counters=0 align=”left”] [easy-social-share buttons=”facebook,twitter,vk,ok” counters=1 counter_pos=”topm” total_counter_pos=”before” style=”button” point_type=”simple”]