Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

У косарів комунального підприємства «ВУКГ» – «спекотний» період

Весняно-літній період – це в прямому і переносному сенсі «гаряча» пора для ніжинських комунальників. І не просто «гаряча» – спекотна! Кожного дня на вулиці міста виходять прибиральники, озеленювачі, косарі.

Наразі найбільшу увагу пересічних громадян привертають на себе квітникарі та озеленювачі комунального підприємства «Виробниче управління комунального господарства» – ледь не щодня інформаційний простір Ніжина наповнюють позитивні інформації про насадження квітів, чагарників та молодих дерев. Бригада на чолі з фахівцем з ландшафтного дизайну Наталею Довгаль дійсно заслуговує на велику похвалу.

Але інші комунальники заслуговують не на найменшу повагу. Наприклад, косарі. Це дуже важка і кропітка робота, та ще й в таку спеку! Робота безперервна, оскільки трава росте безперестанку: здається, тільки-но покосили на вул. Набережній, біля р. Остер, як вона «піднялася» знов. І вдруге повернулися косарі на цю локацію.

Аналогічна ситуація – і в інших місцях. І так – кілька разів за сезон.

Кожного ранку на апаратній нараді начальник КП «ВУКГ» Володимир Шпак та заступник начальника Владислав Корман надають доручення підлеглим: прибрати сміття, пофарбувати, покосити, посадити рослини, привести до ладу освітлення у місті.

Наразі на косовицю та боротьбу з амброзією кинуті всі сили.

«Сьогодні йдете на вулицю Синяківську з переходом на Василівську, а також Воздвиженську. А ще – викосіть на Шевченка біля будинку 104. Не забудьте про площу перед міською радою», – таке завдання отримали косарі від керівництва на черговій «літучці» 23 червня.

Через пару годин інженер по обслуговуванню технічних засобів вулично-шляхової мережі КП «ВУКГ» Сергій Гриценко звітував: «Підстригаємо кущі по місту – розпочали з вул. Небесної сотні», «Викошуємо Синяківську», «Кущі на вул. Небесної сотні закінчили, перейшли на Набережну».

А вже сьогодні, 24 червня, Сергій Гриценко звітував про виконане завдання так: «Викосили території біля ставку за драмтеатром, біля ставку по вул. Широкомагерська», «Підстригаємо кущі у сквері Б. Хмельницького», «Підстрижено у скверах Губіної, Заньковецької».

Бригада косарів КП «ВУКГ», яка складається з п’яти – шести чоловік, станом на 24 червня викосила у місті територію приблизно у 15 гектарів.

Так, за останні два тижні – вже вкотре! – наведено лад на центральних та найближчих до них вулицях Ніжина: Московській, Шевченка, Незалежності, Овдіївській, Б. Хмельницького, Космонавтів, Корчагіна, в усіх парках і скверах.

Кожного дня – нова локація. Тому, якщо почуєте поруч звук косарки – знайте: це працюють комунальники. Вони намагаються зробити наше місто ще гарнішим.

Автор: журналіст сайту «УН» Валентина Савчук

Фото надано КП «ВУКГ»

Unenizh.org.ua
2021-07-02 14:42:03