Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин
Новини Чернігова

У Корюківській лікарні з’явився перший в області апарат штучної вентиляції легень нового покоління

У Корюківській лікарні з’явився перший в області апарат штучної вентиляції легень нового покоління

Дороговартісний апарат ШВЛ Hamilton C6 Корюківська ЦРЛ придбала за кошти, які заробила за надані послуги.

Вони надійшли від Національної служби здоров’я України, повідомляє Сусіди.City.

Директор лікарні Сергій Пивовар розповів, що це другий апарат ШВЛ, який лікарня придбала власним коштом. Його вартість близько 1,9 млн грн.

Новий апарат має два інтелектуальних режими для штучної вентиляції легень хворого пацієнта. При першому адаптивному режимі лікар задає мінімальні параметри підтримки дихання хворого, а апарат сам підбирає необхідні параметри вентиляції легень у залежності від стану хворого.

Другий режим, інтеливент — лікар задає цільові показники для насичення крові киснем та кількість вуглекислого газу в повітрі, що видихається. Далі апарат аналізує стан хворого та коректує показники штучного дихання.

Апарат ШВЛ Hamilton C6 автоматично підбирає тиск повітря, який подається для забезпечення повного відкриття всіх сегментів легень, має функцію підігріву та зволоження повітря, а також автоматичного відключення при нормалізації дихання пацієнта.

Сергій Пивовар каже, що в інфекційному відділенні Корюківської ЦРЛ вже пролікувалися чи досі лікуються 13 пацієнтів з Корюківського, Сновського, Коропського та Новгород-Сіверського районів. Дуже важких пацієнтів, на щастя, не було.

Фото – з мережі

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook

 

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
31.08.2020