Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

У корюківській лікарні незабаром запрацює мамограф

У корюківській лікарні незабаром запрацює мамограф

Корюківська центральна районна лікарня отримала дороговартісне обладнання для обстеження молочних залоз у жінок. Незабаром його запустять у дію.

Медична директорка Корюківської райлікарні Наталія Коленченко повідомила, що незабаром жінки зможуть пройти обстеження грудей на сучасному мамографі в Корюківці. Наразі заклад чекає на фахівця який встановить обладнання і проведе інструктаж.

«У кабінеті мамографії працюватиме лікарка-рентгенолог Юлія Мостович-Дубінчук з рентген-лаборантом», — повідомила директорка.

Щоб пройти мамографію молочних залоз, треба буде мати направлення лікаря з надання первинної медичної допомоги (сімейного чи терапевта) або лікуючого вузькопрофільного спеціаліста.

Жінки після 40 років з профілактичною скринінговою метою теж мають право раз на рік зробити мамографію, але з направленням від лікаря. За результатами обстеження лікар-рентгенолог дає висновок. За необхідності лікар скеровує пацієнтку на дообстеження у медзаклади третинної ланки медичної допомоги.

Доки Корюківська лікарня не законтрактувалася на надання цієї послуги з Національною службою здоров’я України, мамографія буде платною (вартість послуги ще розраховують). Підписати контракт з НСЗУ заклад намагатиметься у найкоротші терміни. Сподіваються зробити це до кінця року.

Можливістю зробити мамографію в Корюківці цікавляться мешканки й сусідніх районів. Наталія Олексіївна зазначає, що місце реєстрації жінки при цьому значення не матиме.

Джерело — Susidy.city

Фото — ілюстративне.

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
22.08.2021

Залишити відповідь