Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

У Корюківській громаді запрацювала поліцейська станція

У Корюківській громаді запрацювала поліцейська станція

Начальник Головного управління Нацполіції у Чернігівській області Володимир Нідзельський відкрив поліцейську станцію у селі Наумівка Корюківського району.

На відкритті поліцейської станції також були присутні керівник Корюківського районного відділу поліції Роман Солохненко та міській голова Ратан Ахмедов. Саме він вручив ключі від станції поліцейському офіцеру Олександру Мірошниченку.

«На сесії міської ради ми затвердили програму «Поліцейський офіцер громади». І зараз всіляко підтримуємо відкриття поліцейських станцій. Так, у Наумівці ми відремонтували приміщення та забезпечили необхідними меблями і оргтехнікою поліцейську станцію», — говорить Ратан Ахмедов.

«Поліцейський офіцер громади Олександр Мірошниченко буде максимально наближений до всіх потреб громади і найперший реагуватиме на будь-які правопорушення та повідомлення громадян, буде запобігати і протидіяти злочинності», – зазначив Володимир Нідзельський.

У підпорядкуванні поліцейського Олександра Мірошниченка не лише Наумівка, а й більше 19 прилеглих населених пунктів Корюківської громади. Офіцер має 9-річний досвід роботи дільничним, тому повністю готовий до виконання всіх своїх завдань у громаді та чудово знає її проблематику.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

20.10.2021
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова

Магазин Автозапчастин м.Ніжин