Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

У Корюківській громаді закрили 2 школи

У Корюківській громаді закрили 2 школи

Рішення про припинення діяльності двох малокомплектних закладів освіти корюківські депутати ухвалили в четвер, 8 липня.

На черговій сесії Корюківської міськради депутати за годину розглянули шістдесят питань. Їх заздалегідь обговорили на засіданнях постійних комісій, тому на сесійному – лише голосували.

Сімнадцятим питанням порядку денного розглядали питання про приведення мережі закладів освіти громади до вимог чинного законодавства. Іншими словами, народні обранці проголосували, щоб дві малокомплектні школи, в яких було по тридцять учнів, припинили свою діяльність.

Це Охрамієвицька школа, де діти навчалися у кількох стареньких приміщеннях, і Білошицькослобідська — найновіша двоповерхова будівля серед сільських шкіл, зведена 1992 року.Учні закладів, які припинили діяльність, з нового навчального року продовжать здобувати освіту у Перелюбській школі

Корюківській міський голова Ратан Ахмедов з цього приводу додав, що оптимізація освітянської мережі в Корюківській громаді триватиме й надалі. У недалекому майбутньому постане питання щодо функціонування Прибинської та або Олександрівської, або Забарівської шкіл.

Для потреб учнів з охрамієвицького та білошицькослобідського старостинських округів придбають два нові шкільні автобуси. Один базуватиметься в Охрамієвичах, а інший — у Перелюбі.

Нині облдержадміністрація проводить тендер на придбання шкільних автобусів. Корюківська міськрада фінансує 40% (1,7 млн грн) вартості двох автобусів, решту 60% бере на себе обласний бюджет.

Автобуси мають надійти у жовтні цього року. А з 1 вересня дітей возитимуть до навчального закладу перелюбський і один з міських шкільні автобуси.

12.07.2021
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова