Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

У Корюківці влаштували музейний табір для дівчат

  • У Корюківці влаштували музейний табір для дівчат
  • У Корюківці влаштували музейний табір для дівчат
  • У Корюківці влаштували музейний табір для дівчат
  • У Корюківці влаштували музейний табір для дівчат

Перший музейний табір запрацював у Корюківці. Безперечно, він додав нових барв у канікулярне життя школярок. Як зазначають у Корюківському історичному музеї, тема табору – жіночий досвід і все, що з ним пов’язане. Зокрема, в перший табірний день обговорювали, як, чому і завдяки кому змінювалося становище жінок у суспільстві і яким воно є сьогодні.

Наступний день виявився не менш цікавим і активним.

«Розбиралися, де коріння стереотипів, які досі циркулюють у нашому суспільстві. Таких як «У баби дорога від печі до порога», «Жінка небита, що коса неклепана», «Жінка – хоч корова, аби була здорова», «Велике хазяйство – великий скрут» тощо. А допомогло нам у цьому дослідження традиційної культури та селянського побуту», – інформує музей.

Окрім цього, дівчата пройшли психологічний тренінг, аби з’ясувати, як гендерні стереотипи позначаються на жінках і чоловіках. А також почали розпис екоторб, на яких буде зазначено телефонний номер гарячої лінії для дітей, що побували в екстремальних ситуаціях.

Не обійшлося і без зустрічей із цікавими та творчими людьми. Дівчата ближче познайомилися з творчістю Романа Найдьона, чернігівського художника імпресіоніста та вправного майстра-пейзажиста.

«Природа – головна тема робіт Романа Найдьона. На полотнах  можна побачити всі пори року з їх тонкими нюансами, настроєм і відтінками. Художник надає перевагу пленерному живопису і рідко творить у майстерні.

Окрім цього, виставка робіт Романа Найдьона стала чудовим подарунком Корюківській громаді до Дня міста», – повідомляють у музеї.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

18.08.2021
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова