Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

У Корюківці подружжя занедужало на COVID-19. Підозрюють «Дельту»

У Корюківці подружжя занедужало на COVID-19. Підозрюють «Дельту»

У Корюківці подружжя занедужало на коронавірус. Підозрюють «Дельту». Це перший випадок на Корюківщині, коли медики запідозрили новий штам коронавірусу «Дельта».

Про це інформує сайт Сусіди.city

Генеральна директорка Центру сімейної медицини Корюківської міськради Світлана Лещенко розповіла, що в інфекційному відділенні Корюківської лікарні зараз перебуває 58-річний чоловік, який лікується від ковіду. Всі симптоми вказують, що це може бути новий штам коронавірусу «Дельта», який уже заявив про себе в інших країнах. Його дружина відпочивала в одному з санаторіїв Трускавця. Ще перебуваючи там, відчула себе зле.

Щоб визначити, чи це «Дельта», далі аналізи з Чернігова мають направити до Києва. Там є лабораторії, які можуть це зробити. Але тест-систем, каже лікарка, завезли в Україну всього 2000. Тому, звісно, далеко не всі випадки, що за симптоматикою схожі на новий штам, будуть перевірятися.

Світлана Лещенко каже, що в останній час серед мешканців Корюківщини хворих на коронавірус не виявляли. Вона також наголошує, що лише щеплення може стримати третю хвилю коронавірусну хвилю на Корюківщині та в Україні загалом.

Нагадаємо, «Дельта» — четвертий із відомих нині штамів коронавірусу. Цю назву він отримав за аналогією із попередніми штамами, які були найменовані за літерами грецького алфавіту. Перший — британський штам — став «Альфою», другий — південноафриканський — «Бетою», третій — бразильський — «Гаммою».

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
03.09.2021

Залишити відповідь