Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

У Корюківці замінили пам’ятник почесному громадянину міста Олександру Стржалковському

У Корюківці замінили пам’ятник почесному громадянину міста Олександру Стржалковському

Корюківська міська влада швидко відреагувала на лист містянки, в якому вона попросила впорядкувати могилу заслуженої людини, знаного лікаря, який уже давно пішов у інші світи.

В одному з останніх номерів Корюківської районної газети «Маяка» була публікація про те, що могила почесного громадянина Корюківки, відомого хірурга, фронтовика, головного лікаря Корюківської лікарні Олександра Стржалковського занепала, виглядає невпорядкованою, повідомляють Сусіди.City.

«Могилка занепала, а рідних чи близьких, які б могли доглядати за нею, давно немає», – розповіла корюківчанка Інна Доропій

За два тижні встановили новий пам’ятник. Його коштом міської ради виготовив місцевий підприємець Панюков.

У п’ятницю, 7 травня, роботи по встановленню пам’ятника та облаштуванню могилки Олександра Стржалковського були завершені.

Олександр Стржалковський народився на Вінниччині у польській родині. Разом з дружиною-терапевтом Єлизаветою Макаровою прибули в Корюківку в 1945 році. Тут його і поховали.

У 2007 році він був посмертно ушанований званням «Почесний громадянин м. Корюківки». Його ім’ям також назвали й одну з міських вулиць.

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
09.05.2021