Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

У Корюківці листоноша вкрала гроші, призначені на виплату субсидій у громадян

У Корюківці листоноша вкрала гроші, призначені на виплату субсидій у громадян

Працюючи листоношею в м. Корюківка, жінка, 1978 року народження, привласнила кошти, призначені для виплат п’ятьом громадянам похилого віку, та підробила документи.

Так, упродовж травня 2020 року, з метою особистого збагачення, листоноша відділення поштового зв’язку Корюківської філії Чернігівської дирекції АТ «Укрпошта» у відомості щодо виплати соціальних пільг на придбання твердого палива та скрапленого газу, субсидій у грошовій готівковій формі, внесла шляхом власноручного проставлення підпису від імені одержувачів неправдиві дані про отримання п’ятьма громадянами виплат на загальну суму майже 9 тисяч гривень. У подальшому вказані грошові кошти, які були їй ввірені, привласнила.

Завдяки ж проведеним у ході досудового розслідування слідчим діям було зібрано достатньо доказів для повідомлення листоноші про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. ч. 1, 3 ст. 191 (привласнення чи розтрата чужого майна, вчинене повторно) та ч. ч. 1, 3 ст. 358 КК України (підроблення документів, печаток, штампів та бланків, вчинені повторно).

Прокурором Корюківського відділу Менської місцевої прокуратури 25.12.2020 скеровано обвинувальний акт до суду.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

Читайте останні новини України та світу на каналі  в Telegram

30.12.2020
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова