Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

У комунальників багато роботи

Напередодні Великодніх і травневих свят у комунальників всієї України завжди багато роботи – потрібно причепурити свої населені пункти. А Ніжину пощастило більше від усіх – на 6 травня припадає День міста. Тобто після тривалих святкових вихідних – відразу ще одне свято.

«Часу обмаль, слід працювати більш продуктивніше», – наголосив заступник начальника комунального підприємства «Виробниче управління комунального господарства» Владислав Корман на щоденній оперативній нараді, яка відбулася 27 квітня.

Кожен працівник КП «ВУКГ» відповідає за свою ланку: квітникарі та озеленювачі висаджують квіти, кущі та дерева, підгодовують ґрунт під рослини, двірники прибирають сміття на вулицях, електрики ремонтують ліхтарі та монтують нові лінії освітлення, працівники з благоустрою ліквідовують аварійно-небезпечні дерева та проводять санітарну обрізку гілля з дерев, наглядачі кладовищ займаються благоустроєм території …

Останні два дні комунальники – за замовленням Управління житлово-комунального господарства та будівництва – займаються видаленням трьох старих величезних дерев на Центральному (Троїцькому) кладовищі. Довелося навіть залучати автокран та велику ліктьову автовишку.

Робота ця відповідальна і потребує чітких та зважених дій, бо поруч знаходяться могили та пам’ятники. Видалення аварійних дерев у Ніжині триває.

Автор: журналіст сайту «УН» Валентина Савчук

Unenizh.org.ua
2021-04-27 15:22:03