Україна і світ

У КМДА поки не планують підвищувати ціни на проїзд – Поворозник

Будівельні матеріали м.Ніжин

Поки тривають черги за пальним на автозаправних станціях, у Києві планують максимально забезпечити рух громадського транспорту. На сьогодні немає перспектив підвищення тарифів на проїзд, зазначив заступник глави Київської міської державної адміністрації Микола Поворозник.

В ефірі телевізійного інформаційного марафону він заявив, що сьогодні міський транспорт є основним для пересування по столиці. У КМДА поки не планують підвищувати ціни на поїздки у громадському транспорті.


– Будь-яке підвищення тарифу на послугу складається з багатьох чинників, зокрема, з доходів тих, хто користується послугами. Сьогодні я не бачу перспектив перегляду тарифів. Сьогодні міський транспорт є основним для пересування по місту. Поки є можливість, ми будемо дотувати з міського бюджету міський транспорт, щоб не підвищувати тарифи, – зазначив заступник глави КМДА.

Поворозник сказав, що зараз залишаються великі черги за пальним, тому потрібно забезпечити місцевих жителів громадським транспортами. Першочергово відновили рух маршрутів міського електротранспорту, для якого не потрібно пальне.

– Ми опираємося на прогнози Мінекономіки та Кабінету міністрів. Бачимо по динаміці, що до кінця місяця ця проблема має зникнути сама. Ринок зреагував на дефіцит пального. Потрібно, щоб не впала купівельна спроможність людей. Люди купують пальне, його просто потрібно доставити на АЗС, – наголосив Микола Поворозник.

З 16 травня у Києві відновили оплату за проїзд у громадському транспорті, зокрема, у Київському метрополітені. Вартість однієї поїздки становить 8 грн, поки що міська влада не планує підвищувати ціну на разовий проїзд.


Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-05-17 13:58:32

Магазин Автозапчастин м.Ніжин